20/12/2017 – SPOTKANIE / OTWARTE FORUM ŚRODOWISK SZTUKI TAŃCA

07/12/17 / Aktualności

Otwarte Forum Środowisk Sztuki Tańca zaprasza na spotkanie

Otwarte Forum Środowisk Sztuki Tańca zawiązało się w 2009 roku po Kongresie Kultury Polskiej, podczas którego MKiDN zapowiedziało utworzenie Instytutu Muzyki i Tańca. OFŚST jest nieformalnym zrzeszeniem osób, chcących doprowadzić do zmian w funkcjonowaniu sztuki tańca w Polsce. Oddolna inicjatywa środowiska tańca miała realny wpływ na powołanie i kształt Instytutu Muzyki i Tańca w 2010 roku. Obecnie forum planuje kolejne działania. OFŚST zaprasza do udziału w spotkaniu, które odbędzie się w środę, 20 grudnia 2017 roku w Centrum Sztuki Tańca w Warszawie (w tymczasowej siedzibie w Domu Kultury Kadr) przy ulicy Rzymowskiego 32 w godzinach 12.00-16.30 (sala konferencyjna, II piętro). Sala będzie dostępna już godzinę przed rozpoczęciem spotkania.

Podczas spotkania będą omawiane: dalsza działalność IMiTu (zwłaszcza jego Departamentu Tańca) oraz oczekiwania i działania  środowiska  tańca współczesnego i choreografii służące wspieraniu działalności w obszarze tańca współczesnego.

Osoby, które chciałyby dołączyć do grupy mailowej OFŚST, proszone są o kontakt z administratorką techniczną forum, Hanną Raszewską-Kursą (hanna.raszewska@gmail.com). W celu potwierdzenia obecności na spotkaniu należy napisać na adres: info@centrumsztukitanca.eu, wpisując w temacie maila: „spotkanie Forum”. Prosimy o rejestrację do dnia 18.12.2017 r. do godz. 23:59.

Fot: Iza Rzechuła