Wolontariat

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie to regularna prezentacja i promocja warszawskich artystów związanych z tańcem – profesjonalnych i rozpoznawalnych już twórców z dorobkiem oraz tancerzy i choreografów rozpoczynających karierę.

Startujemy z PROGRAMEM WOLONTARIACKIM w ramach Centrum Sztuki Tańca w Warszawie!
Poszukujemy osób, które wesprą działania organizacyjne i promocyjne związane z przygotowaniem poniedziałkowych spektakli i realizacją projektu Centrum Sztuki Tańca.
Jeśli jesteś osobą ciekawą zjawisk związanych z teatrem tańca, nową choreografią, działaniami performatywnymi, teatrem. Jeśli lubisz pracę z
ludźmi, masz pomysły, interesuje Cię PR i marketing kultury zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń.
Oferujemy możliwość uczestniczenia w jednym z największych projektów promujących taniec współczesny w Warszawie, pracę w profesjonalnym zespole, zaproszenia i bilety na spektakle CST, gadżety firmowe, zaświadczenie uczestniczenia w projekcie wydane przez Fundację Rozwoju Teatru  ‚NOWA FALA’/Fundację Artystyczną PERFORM- organizatorów projektu.
Wymagana dyspozycyjność to poniedziałkowe wieczory, terminy pozostałych działań będą ustalane indywidualnie.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Istnieje szansa na nawiązanie stałej współpracy.

W 2017 roku program przewiduje 14 wieczorów tanecznych od września do grudnia w każdy poniedziałek. Po każdym wydarzeniu odbywać się będą rozmowy z publicznością.

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy:

Czekamy na CV pod adresem promocja@centrusztukitanca.eu

lub Agata Życzkowska agata.zyczkowska@centrumsztukitanca.eu

lub o wypełnienie swoich danych osobowych i wysłanie formularza rekrutacyjnego.

Formularz zgłoszeniowy