Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do kalendarza

  • To event minęło.

ORGANIZATOR: TEATR TAŃCA ZAWIROWANIA / SPEKTAKL „RESURRECTION” / DIDIER THERON

8 grudnia 2018 19:00 - 20:00

Darmowy

Już 8 GRUDNIA o godzinie 19.00 odbędzie się pokaz pracy nad projektem: „Resurrection”, który odnosi się do odrodzenia Europy po I wojnie światowej. Po dwutygodniowej rezydencji wybitnego francuskiego choreografa DidieraThérona czwórka tancerzy: Marta Kosieradzka, Amanda Nabiałczyk, Artur Grabarczyk oraz Stanisław Bulder zaprezentują spojrzenie na odzyskanie przez Polskę niepodległości z innej, francuskiej perspektywy.

 

Kiedy? 8.12.2018 r. // 19.00

Gdzie? Belwederska 20/22

Bilety: WSTĘP WOLNY!

Rezerwacja miejsc: TTZAWIROWANIA@GMAIL.COM

 

DidierThéron
Urodził się w Béziers na południu Francji, mieszka i pracuje w Montpellier. Studiował taniec z mistrzami takimi jak Merce Cunningham, Dominique Bagouet, Trisha Brown oraz Zen z mistrzem Haradą Tangen w Japonii.
Jego szkoła prezentuje swoje prace w prestiżowych teatrach i rozwija współpracę w Europie: Wielka Brytania (The Place – Londyn), Szkocja (Tramway – Glasgow / EdinburghFestival), Niemcy (Mousonturm – Frankfurt / HalleschenUfer – Berlin / Aachen – Ludwig Forum), Czechy (Praga), Słowacja, Ukraina (Kiev Theater / Odessa Theater); Hiszpania (Sevilla Festival / Valencia Festival VEO); Azja – w Japonii (Shizuoka – Performing ArtsFestival / Tokyo, Setouchi Triennale / Kagawa, Aichi Triennale / Aichi), w Hongkongu (Hong Kong Art Festival); w Indiach i Pakistanie; w Australii (Perth – Pica – His Majesty/Performance Space- Sydney), USA (Dance Space Project – Nowy Jork).

Szczegóły

Data:
8 grudnia 2018
Czas:
19:00 - 20:00
Koszt:
Darmowy
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/205457563707205/

Organizator

Teatr Tańca Zawirowania

Miejsce

Belwederska 20/22
Belwederska 20/22
Warszawa, 03-944 Polska
+ Google Map