Czy warto korzystać z platformy Bitcoin Profit?

„Czy Bitcoin Profit jest wiarygodny? Z tego, co czytamy w sieci, nie jest on na bieżąco z przepisami. A jest to dla nas podstawowy czynnik, który pozwala nam polecić korzystanie z usług brokera.

Drodzy czytelnicy, cieszymy się, że przynajmniej jesteście świadomymi czytelnikami. Wiedzą Państwo, jak wiele wysiłku wkładamy w Państwa edukację, również poprzez poradniki dotyczące handlu na rynku CFD i Forex. Nie istnieją żadne sztuczki, które pozwolą zarabiać pieniądze z bitcoin i na giełdzie. Każdy zbyt łatwy sposób jest metodą błędną (w najlepszym przypadku).

Wyobraź sobie, że masz do przebiegnięcia 400 metrów. Oczywiście, mógłbyś zdecydować się na skrócenie „”połowy drogi”” i przebiec ostatnie 200 metrów w prawidłowy sposób, ale zostałbyś zdyskwalifikowany. Podobnie, Bitcoin Profit jest częścią serii witryn, które rzekomo obiecują duże zyski z bitcoin zgodnie z prawem najmniejszego wysiłku.

Z tego powodu, o wiele lepiej jest korzystać z regulowanych i bezpiecznych brokerów, takich jak IQ Option, gdzie można handlować w górę lub w dół w oparciu o własne niezależnie przemyślane prognozy. Możesz zobaczyć, jak IQ Option działa za darmo tutaj.

Inną bardzo ciekawą opcją jest broker eToro. Możesz odkryć wiele funkcji handlu kryptowalutami w eToro na stronie platformy handlu kryptowalutami. (Przeczytaj to pod tym linkiem)

Czym jest Bitcoin Profit?

Czym jest Bitcoin Profit

System Bitcoin Profit jest podobny pod każdym względem do wielu innych nieuregulowanych systemów spotykanych wcześniej. Są to platformy, które są zazwyczaj obsługiwane z krajów o bardzo łagodnym prawie podatkowym i z których nie zaleca się prowadzenia działalności, ponieważ nie mają one poparcia wiarygodnych podmiotów.
Nie osądzamy nikogo, ale chcemy po prostu zapobiegać takim przypadkom. Wystarczyłoby przyjrzeć się bliżej oficjalnej stronie Bitcoin Profit.

Tak więc, na podstawie naszej wiedzy i doświadczenia, możemy powiedzieć, że:

 • W handlu nie ma nieomylnych systemów.
 • Nikt nie może zostać milionerem (zwłaszcza w ciągu kilku dni) w handlu bez zainwestowania dużych pieniędzy;
 • Przy wpłacie 250 euro (co jest wymagane jako minimum), już osiągnięcie podwojenia (+100% zysku) pozwala osiągnąć 500 euro.
 • Rynki idą w górę i w dół: może być dobrze, może być źle. Codziennie musisz podejmować decyzje dotyczące swojej strategii.
 • Całkowite poleganie na automatycznych robotach jest błędem, zwłaszcza jeśli nie są one wysokiej jakości.
 • Kiedy nauczysz się handlować w trybie zaawansowanym, możesz pomyśleć o stworzeniu własnych expert advisorów, automatycznych funkcji handlowych, które będziesz mógł zastosować w swoim handlu na MetaTrader 4.
 • Możliwe jest stworzenie platformy, która przeczy tym twierdzeniom i jest prawdziwą kopalnią złota. Musi on jednak spełniać jeden podstawowy czynnik: musi być regulowany przez wiarygodny organ, taki jak CySEC lub podobny.
 • Bitcoin Profit obecnie nie spełnia tego wymogu.

Wiarygodne alternatywy dla Bitcoin Profit

bitcoin profit

Spójrz na różnicę między stroną taką jak Bitcoin Profit a poważną stroną taką jak eToro.

Ci, którzy chcą rozpocząć handel, mogą to zrobić bez problemu za pomocą bardziej wydajnych, ale przede wszystkim bezpiecznych, przejrzystych i niezawodnych narzędzi. Mówimy o europejskich regulowanych platformach handlowych, które mają wszystkie zezwolenia na handel i które są dostarczane przez firmy, o których wiesz wszystko: nazwę, numer licencji, lokalizację, oferowane instrumenty, itp.

Nie ma żadnych magicznych sztuczek w handlu online. Możesz postępować na dwa sposoby:

 • Poprzez osobistą naukę handlu, praktykę i bycie na bieżąco z rynkami finansowymi, na których handlujesz.
  Kopiuj najlepszych traderów. (Kliknij tutaj)
 • Jeśli nie masz doświadczenia w handlu i chcesz zacząć działać tak czy inaczej, możesz wybrać drugą opcję (i ewentualnie kontynuować pierwszą). Dzisiaj możesz automatycznie kopiować ekspertów handlowych poprzez platformy Copy Trading, takie jak eToro, regulowana platforma w Europie.
 • W tym filmie można zobaczyć, jak działa Copy Trading i jak można wybrać traderów do kopiowania.

Bitcoin jest niezawodny

Bitcoin, czyli wirtualna waluta i projekt Bitcoin, o którym już mówiliśmy, to z pewnością złożony temat, ale nie jest to oszustwo. Są to właśnie innowacyjne projekty o niepewnych rezultatach, ponieważ podlegają rynkowi i wielu innym czynnikom, które nie zostały wzięte pod uwagę.

Doszło do eksplozji bitcoina, ponieważ wiele osób zainwestowało i na pierwszy znak „”regulacji”” spanikowało, powodując ogromne wyprzedaże i nagłe załamanie cen. W ciągu miesiąca jego wartość spadła z 20 tys. dolarów do połowy. Obecnie bitcoin wart jest nieco ponad 4 000 dolarów.

Przyczynił się do tego jednak rynek, czyli sprzedaż bitcoina, ponieważ wielu postanowiło już w niego nie inwestować i dlatego jego cena się załamała. Może się to zdarzyć również w przypadku firm.”