POLECAMY: LABORATORIA I NIEDZIELNE JAMY / FUNDACJA ARTYSTYCZNA PERFORM / MAZOWIECKI INSTYTUT KULTURY

LABORATORIA I NIEDZIELNE JAMY Kontakt Improwizacji
12.01 – 21.06.2019 / 18:00-19.00 & 19-21:30

Od 12 stycznia, w każdą niedzielę w godzinach 18.00 –19.00 zapraszamy do Mazowieckiego Instytutu Kultury na LABORATORIA KI, a tuż po nich na JAMy Kontakt Improwizacji ze wprowadzeniem od 19.00 do 21.30.

MIEJSCE: MIK / ul. Elektoralna 12/ Sala Baletowa / 2 piętro
WSTĘP WOLNY

ORGANIZATORZY: Fundacja Artystyczna PERFORM
Partner projektu: Mazowiecki Instytut Kultury

LAB+JAM to kontynuacja niedzielnych Jamów, które w latach 2018-2019 odbywały się w ramach projektu Centrum Sztuki Tańca w Warszawie. Centrum Sztuki Tańca w roku 2020 jest projektem bez współfinansowania ze środków m.st. Warszawy.

Warszawskie Środowisko Kontakt Improwizacji ze wsparciem Mazowieckiego Instytutu Kultury, który udostępnia przestrzeń, z własnej inicjatywy zdecydowało się zadbać, by jamy w roku 2020 były kontynuowane. Dodatkowo grupa warszawskich praktyków poprowadzi serię godzinnych laboratoriów, o czym kilka słów poniżej.

O LABORATORIACH:
To przestrzeń eksploracji/ eksperymentu/ nauki/ konwersacji.
W każdą niedzielę przez godzinę będziemy pracować na różne sposoby z zaproponowanym przez prowadzącego zagadnieniem/ tematem/ pytaniem/ elementem techniki kontakt improwizacji.
Laboratoria to inicjatywy warszawskich praktyków Kontakt Improwizacji.
Są skierowane zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych.
Bardzo prosimy o przybycie na czas. Informujemy również, że nie możliwe jest jednak dołączenie do laboratorium po jego rozpoczęciu/ w jego trakcie, czyli po godzinie 18. Natomiast można dołączyć w każdą wybraną niedzielę. Laboratoria nie zakładają zamkniętej grupy.

DLA KOGO?: Zapraszamy wszystkie osoby od 16 roku życia zainteresowane jamami, zarówno te początkujące, jak i zaawansowane.

KOSZT?: Jamy i laboratoria są bezpłatne.

ZAPISY?: Wstęp jest wolny, nie trzeba się zapisywać. Na miejscu podpisujemy tylko listę obecności (statystyki potrzebne do ustalenie ile osób korzysta z zajęć).
Jeśli chcesz wziąć udział bądź 10 minut przed zajęciami. Możesz przyjść na lab i zostać na Jam, przyjść na samo laboratorium lub sam Jam. Osoby nieuczestniczące w laboratoriach, które będą przychodzić na jamy, prosimy jednak o niewchodzenie do sali przed godziną 19.00

adres:
MAZOWIECKI INSTYTUT KULTURY
ul. Elektoralna 12
00-139 Warszawa